Опис Моп для швабри Velcro 40 см MicroSplit 32 з мікрофібри
Моп для швабри Velcro 40 см MicroSplit 32 з мікрофібри — змінна насадка для швабри, призначена для сухого збирання пилу. Виріб використовують для прибирання підлоги у коридорах, санвузлах, торгових залах, офісах, готельних зонах, медичних, навчальних і комерційних приміщеннях.
Основні характеристики: розмір — 40 см; матеріал — мікрофібра; кріплення — липучка; система — Velcro; прибирання — сухе прибирання. Кріплення на липучці пришвидшує заміну насадки та підходить для роботи з відповідними плоскими мопами. Мікрофібра добре збирає дрібний пил, утримує вологу та підходить для щоденного вологого прибирання без надмірного намочування покриття.
Насадку встановлюють на сумісну основу, розправляють по всій довжині та стежать, щоб краї не підверталися під час руху. Після роботи моп промивають або перуть відповідно до матеріалу, висушують у розправленому вигляді та не залишають надовго у вологому закритому відрі. Для професійного використання важливо, щоб насадка, основа й рукоятка відповідали одна одній за форматом кріплення та робочою шириною.
Основні характеристики Моп для швабри Velcro 40 см MicroSplit 32 з мікрофібри
Відгуки про Моп для швабри Velcro 40 см MicroSplit 32 з мікрофібри
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Моп для швабри Velcro 40 см MicroSplit 32 з мікрофібри
