Опис Мийний засіб зі спиртом для миття підлоги мийною машиною без піни 1-2% 10 л
Мийний засіб зі спиртом для миття підлоги мийною машиною очищує водостійкі покриття без утворення піни. Формула підходить для каменю, ПВХ, плитки та ламінату, тому засіб зручно використовувати для регулярного догляду за великими площами.
Засіб одночасно очищує та захищає підлогу. Після миття на поверхні залишається тонка водорозчинна плівка, яка зменшує налипання бруду та протидіє ковзанню. Непінна формула сумісна з роботою підлогомийних машин і не створює надлишкової піни в баку.
- для каменю, ПВХ, плитки та ламінату;
- для машинного миття водостійких підлог;
- не утворює піни;
- залишає водорозчинну захисну плівку;
- робоча концентрація 1-2%.
Концентрат додають у воду відповідно до рекомендованого розведення 1-2%. Показник pH становить 10. Каністра 10 л підходить для торговельних центрів, готелів, офісних комплексів, складів, громадських і виробничих приміщень, де підлогу регулярно миють підлогомийною машиною.
Основні характеристики Мийний засіб зі спиртом для миття підлоги мийною машиною без піни 1-2% 10 л
Відгуки про Мийний засіб зі спиртом для миття підлоги мийною машиною без піни 1-2% 10 л
Відгуків про цей товар ще не було.
Питання та відповіді (FAQ) Мийний засіб зі спиртом для миття підлоги мийною машиною без піни 1-2% 10 л
